Rinoplasti

  • Anestezi türü: Genel Anestezi
  • Operasyon süresi: 1-3 saat
  • Hastanede yatış: 1 gece
  • İstanbul’da kalış süresi: 5 gün
  • Günlük aktivitelere dönüş: 5 gün

Övünerek söyleyebilirim ki; Türkiye burun estetiğinde artık ‘dünya lideri’ konumundadır ve artık dünyanın her yerinden insanlar burun estetiği operasyonu için bizlere ulaşmaktadır

Kimler Burun Estetiği İçin Uygun Kişilerdir?

Burun şeklini beğenmeyen, travma ya da daha önce geçirilmiş başarısız bir operasyona bağlı burnunda şekil bozukluğu olan ve aynı zamanda burunda nefes alma güçlüğü yaşayan kişiler burun estetiği için uygun adaylardır.

Burun Estetiği İle Aynı Anda Nefes Problemleri De Düzeltilebilir mi?

Burunda nefes problemine neden olan; eğrilikler (septum deviasyonu), et büyümeleri (konka hipertrofisi), kemik çıkıntılar, valv yetersizlikleri gibi sorunlar burun estetiği ile aynı anda düzeltilebilir.

Burun Şekline Nasıl Karar Verilir?

Öncelikle hastalarımın beklentisini anlayabilmek için burnunda beğenmediği yerleri ve istediği değişiklikleri ayna karşısında göstermesini isterim. Daha sonra her yönden detaylı bir burun muayenesi yaparım. Hastalarımın beklentisi doğrultusunda ve muayene bulguları neticesinde ameliyat sonrası muhtemel burun şekli için bir simülasyon çalışması yaparım ve hastamız için en uygun olan burun şekline birlikte karar veririz.

Operasyondan Sonra Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Operasyon sonra özellikle ilk 1 ay burnun travmadan korunması gerekir. 3 hafta güneşten korunmak ve 6 hafta boyunca gözlük kullanımından kaçınmak gerekir.

Burun Operasyonları Yazın Yapılabilir mi?

Kendinizi 3 hafta güneşten koruduğunuz taktirde operasyonu yaz ya da kış döneminde yapmanın bir farkı yoktur.

Burun Operasyonları Diğer Operasyonlarla Birlikte Yapılabilir mi?

Burun operasyonlarıyla birlikte göz kapağı operasyonları, yüze yağ enjeksiyonu, çene ucu büyütme, meme büyütme gibi operasyonlar kombine olarak uygulanabilir.

UZMANLARIMIZDAN ÖNERİLERE İHTİYACINIZ VAR MI?

Hemen Bugün Geri Arama İsteyin!

Genellikle talebinizden sonraki 24 saat içinde, gizli bir numaradan sizinle iletişime geçmek için tek bir girişimde bulunacağız.

consultant

İletişim kurmanın en hızlı yolu telefon etmektir +90 533 304 33 78

    Sizi Arayalım!