Burun Dolgusu

Burun şeklinden memnun olmayan ancak cerrahi bir işlem düşünmeyen kişiler için burun dolgusu uygulaması iyi bir alternatiftir. Uygun kişilere tecrübeli bir hekim tarafından uygulandığında sonuçlar oldukça başarılı olmaktadır. Hem burun anatomisine hem de dolgu uygulamaları oldukça hakim olduğundan bu uygulamanın bir plastik cerrahi uzmanı tarafından yapılması gerektiğini düşünüyorum.

Burun Dolgusu Kimlere Uygulanabilir?

Burun sırtında hafif kemeri olan, burun ucu hafif düşük olan, hafif eğriliği olan, hafif düzeyde deformiteleri olan kişilere burun dolgusu yapılabilir.

Daha Önce Burun Ameliyatı Olan Kişilere De Burun Dolgusu Yapılabilir mi?

Burun ameliyatı geçirmiş ve burnunda bazı deformiteler bulunan kişilerde burun dolgusuyla oldukça başarılı sonuçlar elde edilmekte, hatta çoğunlukla revizyon amaçlı yeni bir operasyon gerekliliği ortadan kalkmaktadır.

Burun Dolgusu Uygulaması Nasıl Yapılır?

Uygulama öncesi kişinin fotoları çekilir ve sonrasında kişiye özgü bir planlama yapılır. Bu planlamaya uygun olarak dolgu uygulaması yapılır. İşlem klinik şartlarında 5 dakika kadar sürer. Ağrı neredeyse hiç olmamaktadır. Hiyaluronik asit içerikli burun için uygun olan yoğunlukta bir dolgu kullanılır.

Burun Dolgusunun Kalıcılığı Ne Kadardır?

Burun dolgusunun kalıcılığı ortalama 12-18 aydır.

Burun Dolgusu İle Nefes Problemi Düzeltilebilir mi?

Burun dolgusu ile nefes probleminiz düzeltilemez, yalnızca görüntüye yönelik yapılan bir uygulamadır

UZMANLARIMIZDAN ÖNERİLERE İHTİYACINIZ VAR MI?

Hemen Bugün Geri Arama İsteyin!

Genellikle talebinizden sonraki 24 saat içinde, gizli bir numaradan sizinle iletişime geçmek için tek bir girişimde bulunacağız.

consultant

İletişim kurmanın en hızlı yolu telefon etmektir +90 533 304 33 78

    Sizi Arayalım!