3D Vaser Liposuction

3D VASER Liposuction vücut hatlarının diğer yöntemlere göre çok daha belirgin hale getirildiği bir liposuction tekniğidir. 3D VASER Liposuction yapılabilmesi için kişinin kas kütlesinin yeterli olması ve cilt sıkılığının iyi olması gerekmektedir.

Kimler 3D VASER Liposuction İçin Uygun Adaylardır?

Aşırı kilolu olmayan, kas kondüsyonu iyi olan ve sıkı bir cilde sahip olan; spor ve diyete rağmen kaslarını yeteri kadar belirgin hale getiremeyen kişiler bu operasyon için uygun adaylardır.

3D VASER Liposuction İle Ne Gibi Değişiklikler Yapılabilir?

Erkeklerde six pack denilen karın kasları, göbek üzerinde yukarıya doğru uzanan oluklanma, göğüs kaslarının belirginleştirilmesi, karın ve bel bölgesindeki diğer kasların belirginleştirilip gölgelerin ortaya çıkarılması sağlanır. Kadınlarda ise karın yan kısımlarında hafif gölgelenme, göbek üzerinde yukarıya doğru uzanan hafif bir oluklanma, popo üstü bölgesinde kas gölgelerinin oluşturulması ve yine popo üzerinde 2 adet Venüs Gamzesi oluşturulabilir.

Operasyon

Sadece fonksiyonel amaçlı septum eğrilikleri düzeltilebileceği gibi estetik burun ameliyatı sırasında da bu eğrilikler aynı şekilde giderilebilir.

UZMANLARIMIZDAN ÖNERİLERE İHTİYACINIZ VAR MI?

Hemen Bugün Geri Arama İsteyin!

Genellikle talebinizden sonraki 24 saat içinde, gizli bir numaradan sizinle iletişime geçmek için tek bir girişimde bulunacağız.

consultant

İletişim kurmanın en hızlı yolu telefon etmektir +90 533 304 33 78

    Sizi Arayalım!